Witamy na stronie internetowej szkół Proffesor w Skoczowie. Oferujamy naukę na różnych kierunkach w Szkołach Policealnych oraz w Liceum Ogólnokształcacym dla dorosłych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

WYMAGANE 50% OBECNOŚCI NA ZAJĘCIACH

Na podstawie rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej słuchacz obowiązany jest do minimum 50% obecności na obowiązkowych zajęciach dydaktycznych.

W przypadku niespełnienia wymogu o 50% obecności przez słuchacza, szkoły nie będą wystawiały zaświadczeń do MOPSu, ZUSu i innych instytucji, a także mają obowiązek przesłania do w/w instytucji informacji o nieuczęszczaniu słuchacza na zajęcia w wymaganym minimalnym wymiarze godzin.
Nieobecności mogą również 
skutkować skreśleniem z listy słuchaczy. 
Słuchacz, który będzie pobierał świadczenia z w/w instytucji, a nie będzie spełniał wymogu 50% frekwencji, zobowiązany będzie do 
zwrotu świadczeń wraz z odsetkami.

Bądź na bieżąco...

subskrypcja
Istnieje możlliwość zapisania się na darmowy newsletter, dzięki czemu wszystkie aktualności związane z działaniem szkoły będą wysyłane na podany adres mailowy. Od teraz nie trzeba sprawdzać strony, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisz się już teraz!

Subskrybuj

Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym (sobota i niedziela, dwa razy w miesiącu)DWA RAZY W MIESIĄCU

Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym. Tylko dwa weekendy w miesiącu.

BEZPŁATNIE wydajemy zaświadczenia do ZUS, MOPS, KRUS oraz legitymację szkolną, która uprawnia do zniżek na przejazdy publicznymi środkami komunikacji.

BEZPŁATNIE

Wydajemy zaświadczenia do ZUS, MOPS, KRUS oraz legitymację szkolną, która uprawnia do zniżek.

 

 

 

page full

ZDOBĄDŹ ŚWIADECTWO

Nauka kończy się uzyskaniem świadectwa ukończenia szkoły średniej.

informacjaDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

Kontakt

 

Masz pytanie? Wyślij wiadomość

Polub nas na Facebooku